Výhody programu Vyčistiť počítač

Zrýchlenie počítača

Vyčistením počítača získate predovšetkým rýchlosť: rýchlejší štart počítača, rýchlejší beh, rýchlejšie spúšťanie programov, rýchlejšie vypínanie. Vyčistenie takisto prispieva k väčšej stabilite systému: počítač menej často "padá", a menej často sa "zasekáva". Výrazne tak okrem iného zmenšíte riziko straty dôležitých dát.

Jednoduchá obsluha programu

Vieme, že málokto má chuť a čas učiť sa používať nové programy. Preto sme ovládanie programu Vyčistiť počítač maximálne zjednodušili: len pár tlačidiel, jasné a jednoduché pokyny, žiadny "pretechnizovaný jazyk". Vyčistiť počítač používa široké spektrum užívateľov: majitelia firiem, seniori, mamičky na materskej dovolenke, dokonca (s vhodným čítacím programom) aj slepci. Ovládanie programu zvládne naozaj každý.

Zrelý produkt overený viac ako miliónom užívateľov!

Vyčistiť počítač je na trhu viac ako päť rokov, a za tú dobu dozrel vo veľmi stabilný a spoľahlivý program. Samozrejmosťou sú pravidelné aktualizácie, starostlivosť o zákazníkov vo forme bezplatného spravodajcu s tipmi na údržbu počítača, a zodpovedný a ochotný helpdesk, ktorý profesionálne rieši Vaše otázky. V Slovenskej republike program Vyčistiť počítač pravidelne používajú tisícky užívateľov a celosvetový počet inštalácií vo všetkých jazykových mutáciách presiahol 1.000.000 kópií.


Ohlasy zákazníkov

pán Milan K., povolanie neuvedené, CZ
Ďakujem za obrovskú pomoc. Dával som opraviť PC každého štvrť roka, tento váš program mi ušetrí 1880 Kč ročne. Ešte raz ďakujem a prajem veľa kladných zákazníkov.

...

Aktuálna verzia programu

Dátum: 2.6.2020
VyčistiťPočítač4: 311