Obrázky programu "Vyčistiť počítač"

Kliknutím na obrázok ho otvoríte v plnej veľkosti v novom okne.

Inštalácia programu


Po vložení CD do mechaniky sa automaticky spustí sprievodca inštaláciou. Inštalácia zaberie iba 1 - 2 minúty, je jednoduchá a rovnako ako celý program, aj tlačený návod je kompletne v slovenčine. Inštalátor vytvorí na ploche ikonu, ktorou môžete program ihneď po inštalácii spustiť.

Základná obrazovka programu


Takto vyzerá spustený program. Počet ovládacích prvkov sme minimalizovali na niekoľko málo tlačidiel, aby bolo ovládanie čo najjednoduchšie. Pre základné ovládanie programu Vám však postačí iba tlačidlo: "Opraviť problémy teraz".

Beží hľadanie problémov


Takto vyzerá obrazovka programu po stlačení tlačidla "Opraviť problémy teraz". Počas vyhľadávania vidíte ukazovateľ priebehu a informáciu o tom, ktorý problém je práve skúmaný. Ide o doplnkové informatívne hodnoty, pre bežné použitie ich nemusíte skúmať. Vyhľadávanie trvá niekoľko minút až niekoľko desiatok minút, podľa konfigurácie Vášho počítača, a je možné ho kedykoľvek prerušiť stlačením tlačidla "Storno".

Hotovo


Hotovo, upratané. Nájdené problémy sú opravené. Ako doplňujúcu voľbu odporúčame po skončení opravy reštartovať počítač.

Ohlasy zákazníkov

pán Petr, 43 rokov, živnostník, CZ
Ďakujem za vynikajúci program. Odhadujem, že jeho obstaraním som ušetril niekoľko tisíc korún za upgrade existujúceho počítača. Ostatne 684 nájdených a odstránených chýb hovorí za všetko...

...

Aktuálna verzia programu

Dátum: 2.6.2020
VyčistiťPočítač4: 311