Vyčistiť počítač - Ohlasy zákazníkov

Na tejto stránke zverejňujeme niekoľko ohlasov, ktoré nám láskavo poskytli naši zákazníci. Niektoré texty prešli miernym skrátením, vždy však tak, aby nebol zmenený zmysel ohlasu. Všetkým zákazníkom, ktorí nám odpovedali na výzvu na hodnotenie produktu "Vyčistiť počítač" touto cestou ešte raz ďakujeme za ich ochotu a povolenie na publikáciu!

pán Pavel Vařečka, Vysoké Mýto ( 11.3)
Chcem sa poďakovať za skvelý program. Našiel mi 1 882 chýb a počítač opäť pracuje ako má. Budem odporúčať ďalej.

pán František Kameník, Kutná Hora ( 6.1)
Program som bez najmenšieho problému nainštaloval, návod je prehľadný, bezchybne zrozumiteľný. Po spustení mi Váš program vo veľmi krátkom čase našiel 632 problémov, tieto opäť v krátkom čase opravil. Toto zatiaľ žiadny z programov, ktoré som mal k dispozícii, nedokázal. Mám počítač zase ako nový. Som s Vaším programom nadmieru spokojný a prajem Vám mnoho ďalších spokojných užívateľov Vašich kvalitných programov.

pán Milan, Nové Mesto nad Váhom ( 26.5)
Pozdravujem, som už 63 ročný (ešte pracujúci) dôchodca. S PC pracujem denne už dlhé roky a za tú dobu sa mi nazhromaždilo veľké množstvo súborov, ktoré si zálohujem na externé disky. PC dávam pravidelne ročne "čistiť" profíkovi. Naposledy v marci, t.r. Po prečítaní si Vašej lákavej reklamy som usúdil, že to skúsim aj sám. Objednal som si u Vás obidva programy. S napätím som očakával, čo to urobí, ako sa to prejaví. Vyčistiť PC našiel 4798 chýb, ktoré sa opravili, nevyskytol sa žiadny problém. Výsledok: normálny nábeh PC, už som si ani neuvedomoval pomalý štart, omnoho rýchlejší prístup na net, všetky programy čo používam (PS, Zoner, Edius, ......nabiehajú svižne, ako to bolo kedysi. Priznám sa, nedôveroval som tomu, ale som ozaj spokojný. Profík prišiel o zákazníka. Teraz ma čaká vyčistiť súbory, urobil som si analýzu a zhrozil som sa. Tisíce obrázkov a pracovných súborov. Zistil som, že to isté mám na niekoľkých pevných, aj externých diskoch, bude to drina usporiadať. Ale nejako to časom zvládnem. Takže investícia sa pre mňa vyplatila, viem, čo mám v PC a ext. diskoch. Želám Vám šťastnú ruku pri robení užitočných vecičiek pre nás.

paní Anka, Stará Ľubovňa ( 20.4)
Asi pred mesiacom som našla na internete slovíčko "Vyčistiť počítač". To ma zaujalo až tak, že som si tento program nakoniec kúpila, pretože som mala časté problémy s rýchlosťou PC. Odborník ma vždy odkázal na to, že je to dlhodobá záležitosť a PC musím priniesť k nemu. Keďže sa zaoberám útovníctvom a pre účtovníka je vždy najťažšie obdobie do 31.03. nebolo možné behať vždy za opravárom. A tak program som si objednala, nainštalovala podľa návodu a môžem zodpovedne prehlasiť, že som nemohla urobiť nič lepšie.Ďakujem a prajem kolektívu PROGRAMU veľa spokojných zákazníkov.

pán Milan Březina, CZ ( 17.7)
Program ma milo prekvapil, veľmi dobrý výsledok. Ďakujem vám pekne za pomoc a vrelo ho ďalej odporúčam.

pán František, Jiříkov ( 27.3)
Skúsil som váš program na staršom počítači s XP, kde sa hrajú staršie deti, surfujú po internete, hrajú hry... Skôr bola práca na počítači veľmi zdĺhavá, po kliknutí na ikonu nejakého programu sa najskôr niekoľko sekúnd nedialo nič a potom sa pomaly objavovali rámčeky okna programu. Že počítač beží som poznal len podľa presýpacích hodín na kurzore myši. Tiež nabiehanie počítača po zapnutí trvalo asi 5 minút. Po vyčistení nabehne počítač oveľa rýchlejšie a aj programy sa spúšťajú rýchlejšie. Vďaka za váš program.

paní Julka, Zlín ( 23.3)
Program je super ;-) jednoduchy a uz upratal neporiadok.

pán Tomáš, Pec pod Sněžkou ( 13.3)
Veľmi dobrý výsledok. Program milo prekvapil, vrelo odporúčam.

pán René, Brno ( 29.2)
Ďakujem, váš program je super. Neveril som, že mi to tak pomôže, ale je to tak. Vrelo odporúčam.

paní Jana, v dôchodku ( 4.2)
Vďaka za vynikajúci program, odporučím každému.

pán Milan K., povolanie neuvedené, CZ ( 14.1)
Ďakujem za obrovskú pomoc. Dával som opraviť PC každého štvrť roka, tento váš program mi ušetrí 1880 Kč ročne. Ešte raz ďakujem a prajem veľa kladných zákazníkov.

pán Petr, 43 rokov, živnostník, CZ ( 30.11)
Ďakujem za vynikajúci program. Odhadujem, že jeho obstaraním som ušetril niekoľko tisíc korún za upgrade existujúceho počítača. Ostatne 684 nájdených a odstránených chýb hovorí za všetko...

pán Marian, 78 rokov ( 1.5)
Ďakujem Vám. Program je skvelý. Používám ho už druhým rokom. Počítač je od tej doby ako vymenený. Odporúčam!

Časté otázky

S ohlasmi zákazníkov súvisí zrejme najčastejšia otázka, ktorú (v rôznych obmenách) zodpovedá (nielen náš) helpdesk takmer denne: "Akú mám istotu, že si tie ohlasy nevymýšľate? Prečo tam nie sú e-mailové adresy? Napísať si desať vymyslených kladných recenzií dokáže každý... Čo vy na to?"

Odpoveď: Zverejňovanie ohlasov zákazníkov je mnohoročnou bežnou praxou - robia tak mamutie koncerny rovnako ako malé firmy. Z časov "divokých deväťdesiatych rokov" prežíva v našom prostredí trvalá nedôvera k pochvale ľubovoľného produktu (stačí spomenúť povestné anonymné PO Box firmy predávajúce zázračné prostriedky na chudnutie). Našťastie súčasné zákony chráni zákazníkov natoľko, že si podobné klamlivé praktiky nedovolí azda už žiadna firma. Naše ohlasy vznikajú takto: pokiaľ nám po zakúpení produktu niektorý zo zákazníkov napíše kladný ohlas, požiadame ho e-mailom o výslovné povolenie na zverejnenie, a to bez uvedenia osobných údajov. V prípade kladného vyjadrenia ohlas zverejňujeme na tejto stránke. E-mailovú adresu zásadne nezverejňujeme, aby sme chránili našich zákazníkov pred spamom alebo internetovými vtipkármi, to isté platí pre osobné údaje (adresu a pod.), ktoré sú navyše opäť chránené príslušnými zákonmi. Všetka e-mailová komunikácia ohľadne ohlasov je starostlivo archivovaná.

$ORDERBUTTON$
Ohlasy zákazníkov

pán Milan K., povolanie neuvedené, CZ
Ďakujem za obrovskú pomoc. Dával som opraviť PC každého štvrť roka, tento váš program mi ušetrí 1880 Kč ročne. Ešte raz ďakujem a prajem veľa kladných zákazníkov.

...

Aktuálna verzia programu

Dátum: 2.6.2020
VyčistiťPočítač4: 311